Hoşgeldiniz  

Sağlık çalışanlarına dezenfeksiyon desteği

admin | 15 Nisan 2020 | Genel, Gündem A- A+

Koronavirüs salgını nedeniyle 7 gün 24 saat görev başında olan sağlık personeline destekler sürüyor. Diyarbakır’da bir otomobil servisi, sağlık çalışanlarına ücretsiz araç dezenfeksiyon hizmeti sunuyor.

Dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınına karşı  mücadelenin ön saflarında yer alan sağlık personeline destek yağıyor. 

Kimi otelinin kapılarını açtı, kimi ücretsiz ekmek dağıttı. Sağlık çalışanlarına bir destek de Diyarbakır’da bir otomobil servisinden geldi. Dezenfeksiyon kurallarının sıkı sıkıya uygulandığı bugünlerde AutoKing, sağlık çalışanlarının araçlarını ücretsiz dezenfeksiyon yapacağını duyurdu.

Sağlıkçılara destek duyurusu yapan AutoKing’in duyurusu şöyle, “ Sağlık çalışanlarımızın sağlığı da önemli. Hayatımızı emanet ettiğimiz, özellikle içinde bulunduğumuz günlerde kutsal mesleklerini en iyi şekilde yerine getiren tüm sağlık çalışanlarımıza bizden de küçük bir hediye. Fedakâr ve özverili gayretlerinden dolayı sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, tüm Auto King Servisleri’mizde hijyenik koşullara uyarak araçlarına ücretsiz buharlı dezenfeksiyon uygulamamızı başlatıyoruz. Sağlık çalışanı olan ve kimliğini ibraz eden herkes uygulamamızdan yararlanabilir. Detaylı bilgi için: 0850 333 54 64’e ve www.autoking.com.tr adresimize bekliyoruz.”

www.gazetemecra.com

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© diyarbakıremek tüm hakları saklıdır