Hoşgeldiniz  

Amedspor’un yeni Teknik Direktörü İbrahim Cezayir

admin | 28 Ocak 2020 | Gündem, Spor A- A+

img

TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Amedspor, Mehmet Budakın istifası üzerine boşalan teknik direktörlüğe İbrahim Cezayir’i getirdi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Amedspor, geçen hafta 4-2 kaybedilen Hacettepespor maçından sonra Teknik Direktör Mehmet Budakın istifa etti. Budakın istifası ardından teknik direktör arayışlarına giren Amedspor, İbrahim Cezayir ile anlaştı.

TALAYTEPE’DE İMZALAR ATILDI

Teknik Direktör İbrahim Cezayir, Amedspor Kulüp Başkanı Metin Kılavuz ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla Talaytepe Spor Tesislerinde imza töreni düzenlendi. İmza töreninin ardından kısa bir açıklama yapan Cezayir, “Büyük Amedspor camiasına tekrar gelmenin onuru ile kulüp başkanımıza ve yöneticilerimize teşekkür eder, Amedspor’un başarısı için var gücümüzle çalışmaya hazır olduğumuzu belirtmek isterim. Büyük bir projenin hedefine ulaşması için iyi bir yapılanma yaparak başarılı olmak istiyoruz. Yönetimimizin ve taraftarlarımızın desteği ile alt yapımızı güçlü kılarak Amedspor’un hak ettiği yere ulaşmasını sağlamaya çalışacağız” dedi.

‘UZUN VADALİ BİR PROJE’

 Amedspor Kulüp Başkanı Metin Kılavuz ise İbrahim Cezayir’in daha önceki süreçte Amedspor’a kattığı değerleri çoğaltarak devam ettireceğine inandıklarını belirterek, şunları söyledi: “Hocamız özellikle futbol A takımının yanı sıra alt yapımız ile de koordinasyonlu bir şekilde çalışacak. Uzun vadeli bir proje boyutuyla İbrahim Cezayir ile anlaşmış olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Camiamıza hayırlı olsun” 

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© diyarbakıremek tüm hakları saklıdır